Demet Plastik

HAKKINDA

Temelleri 2004  yılında atılan De-met Plastik San. Tic. Ltd. 18 yılı aşan yolculuğunda,değişimin hep bir adım önünde giderek,
Türkiye’de plastik sektöründe profesyonel markaların dağıtım  noktası olup, pazarlama alanında ülkemizin  ilklerinden olmuştur.
Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten De-met Plastik,
günümüze kadar ürettiği, sattığı,geliştirdiği ve ihraç ettiği ürünleriyle,sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır.
Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor. Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

YASAL SORUMLULUKLARIMIZ

Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.


ÇALIŞANLARIMIZA KARŞI SORUMLUKLARIMIZ

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz.

MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI SORUMLUKLARIMIZ

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız.